Darmowy internet na poczcie

Coraz więcej usługodawców i instytucji zauważa korzyści płynące z udostępniania klientom darmowego dostępu do internetu.

Kolejnym takim miejscem gdzie od teraz możemy korzystać z bezpłatnego dostępu do sieci jest poczta.

Poczta Polska we współpracy z siecią Plus oraz firmą Moben udostępniła swoim klientom odwiedzającym placówki poczty, darmowe hot spoty – w komplecie z małym haczykiem.

Tym haczykiem jest to że na ekranach urządzeń korzystających z takiego hot spotu od czasu do czasu będą wyświetlały się reklamy, dzięki którym możliwe będzie finansowanie całego przedsięwzięcia.

I to właśnie za wyświetlanie tych reklam odpowiedzialna jest firma Moben. Dostęp do sieci natomiast zapewnia operator sieci Plus za pomocą modemów LTE a korzystać z niego mogą klienci poczty oraz wszyscy znajdujący się w zasięgu usługi, bez konieczności wpisywania hasła.

 

Listę placówek Poczty Polskiej biorących obecnie udział w projekcie możecie znaleźć na tej stronie

Póki co, korzystać z darmowego internetu Poczty Polskiej możemy do końca października 2014 r. a lista placówek nie jest zbyt imponująca. Poczta nie wyklucza jednak przedłużenia działania hot spotów, zapowiada także że już od nowego roku z darmowego Wi-Fi korzystać można będzie we wszystkich placówkach pocztowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *