Koniec darmowego internetu FreeM

Zgodnie z komunikatem na stronie operatora – już jutro – tj. 2 czerwca 2012 r. FreeM kończy świadczyć nowatorską na naszym rynku usługę darmowego dostępu internetu.

FreeM jest, a raczej można już powiedzieć – był unikalnym operatorem na naszym rynku. Podobnie jak Aero2 umożliwiał bezpłatny dostęp do internetu, wiązało się to jednak z koniecznością oglądania reklam po każdym 1MB (początkowo co 512 kB). Innym ograniczeniem usługi był limit 10 MB wykorzystanego transferu – nie stanowił więc prawdziwej konkurencji dla Aero2 pod względem jakości usługi, pod względem “darmowości” jak najbardziej.

Na stronie internetowej operatora pojawił się następujący komunikat:

 

Zawiadomienie dla Użytkowników usługi Darmowy Internet dla Abonentów FreeM

 

 
Informujemy, że z dniem 2 czerwca 2012 roku zakończona zostanie Promocja Darmowy Internet dla Abonentów FreeM. Oznacza to, iż Abonent w dalszym ciągu będzie mógł korzystać z dostępu do sieci Internet, jednakże będzie to usługa odpłatna zgodnie z Cennikiem usług dla Abonentów FreeM zamieszczonym na stronie http://freem.pl/files/Cennik_Swiadczenia_Uslug.pdf Jednocześnie wszystkim Abonentom proponujemy Mobilny Internet 500MB w niezwykle atrakcyjnej cenie 12 zł miesięcznie, szczegóły na http://www.nethome.com.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony! Wkrótce pojawią się nowe, niezwykłe Promocje!

 

Zespół FreeM

 

Z powodu rozlicznych limitów, ograniczeń a także trudności ze zdobyciem kart SIM (opisywaliśmy tą kwestię w artykule na temat usługi FreeM) trudno przyznać FreeM-owi wysoką ocenę, jednakże w pewnych warunkach usługa ta była całkiem atrakcyjna i szkoda że nie udało jej się zdobyć większej popularności – być może wtedy nie zostałaby zakończona – a kto wie, być może jej parametry uległyby poprawie.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *