Darmowy Internet w mBanku

Jeszcze tylko przez kilka dni można skorzystać z promocji mBanku dzięki której do założonego konta bankowego otrzymamy rok bezpłatnego internetu. Jak to wygląda w praktyce?

Promocja ważna jest do 8 kwietnia i skierowana jest do nowych klientów którzy jeszcze konta w mBanku nie posiadają.

Aby skorzystać z promocji należy założyć bezpłatne eKonto – konto którego prowadzenie jest bezpłatne, podobnie jak przelewy, wypłaty gotówki i karta bankomatowa (ta ostatnia pozostaje bezpłatna tak długo jak długo korzystamy aktywnie z konta). W trakcie zakładania konta należy zaznaczyć że chcemy skorzystać z promocji.

Po założeniu konta otrzymujemy modem Huawei E173u-2 oraz bezterminową usługę abonamentową w sieci Play o wartości 35 zł. – która to kwota jest opłacana przez mBank. W ramach usługi otrzymujemy 3 GB transferu, odnawianych co miesiąc oraz bezpłatny dostęp internetowy do mBanku (transfer za połączenia z bankiem nie jest naliczany).

 

Haczyki? Jest kilka, niestety.

Aby cieszyć się darmowy internetem należy aktywnie korzystać z konta. Wygląda to tak jak na obrazku poniżej:

 

A więc:

– Przez pierwsze 3 miesiące nie ma żadnych warunków, cieszymy się bezpłatnym internetem, jedynym ograniczeniem jest dostępna ilość transferu.

– Przez kolejne cztery miesiące internet pozostaje bezpłatny jeżeli kartą mBanku wydamy na zakupy miesięcznie min. 100 zł.

– Przez kolejne pięć miesięcy, aby cieszyć się bezpłatnym internetem mBanku musimy miesięcznie wydać na zakupy min. 100 zł. za pomocą karty a także na konto muszą być odnotowane przelewy  na min. 1000 zl.

 

Jeżeli złamiemy warunki promocji – tzn. przykładowo w piątym miesiącu nie wydamy na zakupy min. 100 zł. za pomocą karty, to będziemy musieli od tego momentu płacić co miesiąc 35 zł. – opłata za modem i usługę internetu w sieci Play.

 

Oferta ma swoje minusy – takie jak niewielka ilość transferu do wykorzystania a także ewentualne opłaty za niewywiązanie się z regulaminu promocji. Dlatego też warto przed podpisaniem umowy przemyśleć wszelkie za i przeciw a także przeczytać regulamin i warunki promocji.

 

Warto dodać że modem dostarczany w ramach usługi można także wykorzystać w sieci Aero2.

 

Więcej o promocji: mBank

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *