Darmowy Internet w mBanku – wznowienie promocji

Wznowiona została promocja dzięki której aktywni klienci mBanku mogą bezpłatnie korzystać z darmowego dostępu do internetu.

Jakiś czas temu opisywaliśmy promocję dla klientów mBanku dzieki której jego nowi klienci mogli po spełnieniu kilku warunków otrzymać darmowy dostep do internetu przez okres 12 miesięcy. Promocja to została niedawno wznowiiona, przyjrzyjmy się zatem jakie warunki trzeba spełnić aby skorzystać z darmowego internetu w mBanku.

Jak skorzystać z oferty co co w jej ramach dostajemy?

Promocja kierowana jest do nowych klientów banku i aby z niej skorzystać należy założyć bezpłatne eKonto które umożliwia m.in. bezpłatne przelewy w kraju, bezpłątne wypłaty środków z konta a także darmową kartę debetową (która jest darmowa jeżeli w danym miesiącu dokonamy płątności kartą na kwotę min. 100 zł.).

Oprócz konta otrzymujemy także modem Huawei E173u-2 (który umożliwia także po drobnej konfiguracji korzystanie z Aero2) oraz bezterminową umowę abonamentową o wartości 35 zł./mies. z limitem transferu 3 GB.

Co musimy zrobić aby nie płacić tych 35 zł.?

Przez pierwsze 3 miesiące bank nie wymaga od nas niczego, możemy za darmo korzystać z przydzielonego limitu 3GB.

W miesiącach 4-12 użytkownik/klient musi w ciągu każdego miesiąca dokonać za pomocą karty płatniczej operacji bezgotówkowych na kwotę min. 350 zł. oraz posiadać na koncie minimum 35 zł. Jeżeli w danym miesiącu nie spełnimy tych warunków to trzeba będzie zapłacić 35 zł. (rata leasingowa za modem), jednak jeżeli w kolejnych miesiącach spałnimy warunki promocji to ponownie opłata zostanie zniesiona.

Po zakończeniu 12 miesięcy możemy przede wszystkim wykupić posiadany modem za 1 zł. oraz albo zrezygnować z umowy albo (nie sprawdzone) przedłużyć ją na kolejny okres.

 

Jak widać promocja skierowana jest dla osób chcących aktywnie korzystać z konta w mBanku, przy spełnieniu kilku warunków można cieszyć się darmowym dostępem do sieci.

Kilka uwag na zakończenie:

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *