Przypominamy o zamianie kart sim Aero2

Zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej – od wczoraj czyli od 1 października, w sieci Aero2 przestała działać część kart SIM umożliwiająca korzystanie z bezpłatnego internetu. Wszyscy użytkownicy których to dotyczy, otrzymali w związku z tym stosowne powiadomienie od operatora a także do dnia 1 paździenika powinni otrzymać nowe karty SIM z których powinni korzystać od 1 października 2012 roku.

Przypominamy w związku z tym o konieczności zamiany kart SIM, jeżeli jesteś jednym z użytkowników objętych wymianą kart SIM to aby korzystać z darmowego dostępu do sieci oferowanego przez Aero2 musisz użyć nowej, dostarczonej przez operatora, karty. O tym jak sprawdzić czy obejmuje Cię wymiana i o innych szczegółach tej operacji pisaliśmy we wcześniejszym wpisie.

Warto także zauważyć że od dnia wczorajszego przestała istnieć w eterze sieć komórkowa oznaczona jako 260-17 – znana nam jako: Aero2. Od tego samego dnia łączyć się będziemy wyłącznie z siecią Plus która należy do tej samej osoby czyli Zygmunta Solorza-Żaka – właściciela m.in. Polsatu, Plusa i Aero2. Zmiana dokonywana jest atapami, dlatego na chwilę obecną w wielu regionach nadal może być widoczna sieć Aero2, jednak z biegiem czasu powinna stać się niedostępna na terenie całego kraju.

Ważne: Jeżeli do tej pory korzystaliście z manualnego wyboru operatora to konieczne jest przełączenie się do trybu automatycznego i wybranie sieci Plus, w innym razie nie będziecie mogli uzyskać połączenia z siecią.

 

7 komentarzy

 1. niestety u mnie (Warszawa) nowa karta przez kilka dni działała w tablecie samsung 8.9 lte a obecnie w żaden sposób nie da się połączyć. czy to automatycznie czy ręcznie. Nie widnieje na liście sieć plus tylko Aero2 i karta sim aero2 nie zezwala na połączenie z tą siecią.

 2. Witam. Posiadam samsunga 8.9. Internet działał kilka dni ,ale już nie działa po wymianie karty. Na innym urządzeniu karta działa. W tablecie nie. Co jest? “Karta sim nie zezwala na połączenie z tą siecią”

   1. Witam ponownie. Jednak za wczesnie sie cieszyłem, gdyż znowu jest ten sam problem. Internet był 1 dzień i już nie chce się połączyć.
    Pozdro…

 3. Witam mam tten sam problem co kolega ppp

  “Karta sim nie zezwala na połączenie z tą siecią”

  przed wymianą karty wszystko działało poprawnie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *