Modemy kompatybilne z Aero2

Jak już mieliście okazję przeczytać we wpisie poświęconemu darmowemu dostępowi do internetu z Aero2, aby korzystać z tego sposobu dostępu do sieci konieczne jest posiadanie odpowiedniego – kompatybilnego modemu.

Poniżej znajdziecie zestawienia modemów które nadają się, nadają się częściowo lub nie nadają się do korzystania z Aero2.

Mamy nadzieję że ułatwi Wam to wybór odpowiedniego modemu.

 

Aktualizacja listy modemów (27 luty 2013)

Na początek modemy całkowicie kompatybilne (zgodne) z Aero2:

 

 

Poniżej znajdziecie natomiast listę modemów które są częściowo zgodne z Aero2:

 

 

Lista modemów pochodzi z serwisu jdtech.pl

 

 

Na koniec lista modemów które są niezgodne z Aero2, a więc takich dzięki którym nie połączycie się z tą siecią:

 

 

Wszystkie 3 listy modemów pochodza z serwisu jdtech.pl – dziękujemy!

6 komentarzy

  1. Vodafone K3760 – Potwierdzam działa genialnie a funkcja w programie Globe Trotter ” Automatyczne Połączenie ” powoduje , że automatyczne co 60 min nierozłączanie się Aero2 jest nieodczuwalne nawet przy słuchaniu radia internetowego … tylko na trochę mignie GG i ew. przerwie ściąganie pliku jak ściągasz przez przeglądarkę a nie używając np. FlashGet .

  2. Witam, na allegro.pl sprzedają modemy z niekompatybilnej listy informując że działają nawet z nowymi kartami aero2. O co chodzi ??

    Mam nokie c6, modemy hauwei 353 HSPA+, i e220 na żadnym nie mogę się zalogować do sieci. Czy moja karta moze być zablokowana ??

  3. Do Aero2 polecany jest jako idealny – Huawei E3131, tutaj nie został wspomniany. Więc jak to jest? Czy jest on kompatybilny fabrycznie, czy dopiero po specjalnych ustawieniach.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *