Już mniej niż 1000 dni darmowego internetu

Okres przez jaki możemy korzystać z oferty bezpłatnego internetu Aero2 powoli się skraca. Dotyczy to w każdym razie usługi świadczonej w sieci UMTS na częstotliwości 900 MHz.

Zgodnie z komunikatem wydanym 22 grudnia 2011 przez Aero2 tego dnia firma uzyskała zasięg obejmujący 75% ludności Polski.

Oznacza to zgodnie z warunkami koncesji że od tego dnia rozpoczyna się 3-letni okres w trakcie którego można korzystać z usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu w sieci UMTS na częstotliwości 900 MHz.

Pozostaje kwestia bezpłatnego dostępu do usługi w systemie LTE w paśmie 2,6 GHz. Obecnie sieć ta nie jest dostatecznie rozbudowana i naliczanie trzech kolejnych lat w trakcie których można korzystać z usług Aero2 nie rozpoczęło się.

 

Podsumowując: pozostało jeszcze 997 dni do końca świadczenia BDI na częstotliwości 900 MHz – to już tylko albo JESZCZE prawie 3 lata w trakcie których można skorzystać z usługi.

Jeśli do tej pory się wahasz czy skorzystać to warto wiedzieć że już wkrótce bo 10 maja 2012 r. zostanie podwojona prędkość transferu do użytkownika z 256 kbit/s do 512 kbit/s co znacząco zwiększy komfort korzystania z sieci.

 

Więcej o darmowym internecie świadczonym przez Aero2 przeczytasz tutaj: darmowy internet Aero2

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *