Aero2 przyspiesza!

Usługa darmowego dostępu do internetu Aero2 oficjalnie przyspieszyła! Od teraz korzystanie z internetu za pośrednictwem Aero2 jest o wiele bardziej komfortowe.

Zgodnie z wymogami koncesji Aero2 zobowiązane było po dwunastu miesiącach od uruchomienia usługi BDI (bezpłatnego dostępu do internetu) zwiększyć prędkość transmisji danych z dostępnych maksymalnie 256 kb do 512 kb/s!

Te dwanaście miesięcy upłynęło 10 maja 2012 roku i od tego właśnie dnia Aero2 przyspieszyło. Tego też dnia na stronach operatora pojawiła się informacja:

 

2012-05-10   Bezpłatny Dostęp do Internetu – zmiana prędkości.

Aero2 Sp. z o.o. informuje o wprowadzeniu zmian w zakresie prędkości transmisji danych dla Bezpłatnego Dostępu do Internetu. Zgodnie z zobowiązaniami wynikającymi z Decyzji Rezerwacyjnej i zapisami ust. 3.5 Regulaminu Bezpłatnego Dostęp do Internetu, od dnia 10 maja 2012r. (tj. po 12 miesiącach od Daty Uruchomienia Bezpłatnego Dostępu do Internetu), została zwiększona prędkość transmisji danych dla każdego Korzystającego, która jest na poziomie nie większym niż 512 kb/s.
Więcej o Bezpłatnym Dostępie do Internetu >> BDI.

 

Dodać należy że zmianie prędkości uległa transmisja danych do użytkownika, natomiast prędkość wysyłania danych nie koniecznie musi przekroczyć poprzednio dostępne 256 kb/s.

 

Podsumowując – Aero2 które do tej pory było niemal bezkonkurencyjne jeśli chodzi o darmowy dostęp do internetu teraz stało się jeszcze atrakcyjniejsze dla każdego użytkownika usługi – od teraz w ciągu miesiąca można pobrać ponad 160 GB danych. Za to samo u innych operatorów musielibyśmy słono zapłacić.

One comment

  1. Szanowni Panstwo,

    Prosze o odpowiedz, czy w miejsce dowodu osobistego moze byc paszport
    polski?

    Pozdrawiam

    Amat

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *