RSS
magnify
Home Aero2 Modemy kompatybilne z Aero2
formats

Modemy kompatybilne z Aero2

Published on 20 stycznia 2012 by in Aero2, Wszystkie

Jak już mieliście okazję przeczytać we wpisie poświęconemu darmowemu dostępowi do internetu z Aero2, aby korzystać z tego sposobu dostępu do sieci konieczne jest posiadanie odpowiedniego – kompatybilnego modemu.

Poniżej znajdziecie zestawienia modemów które nadają się, nadają się częściowo lub nie nadają się do korzystania z Aero2.

Mamy nadzieję że ułatwi Wam to wybór odpowiedniego modemu.

 

Aktualizacja listy modemów (27 luty 2013)

Na początek modemy całkowicie kompatybilne (zgodne) z Aero2:

 

 


Reklama

Reklama

Poniżej znajdziecie natomiast listę modemów które są częściowo zgodne z Aero2:

 

 

Lista modemów pochodzi z serwisu jdtech.pl

 

 

Na koniec lista modemów które są niezgodne z Aero2, a więc takich dzięki którym nie połączycie się z tą siecią:

 

 

Wszystkie 3 listy modemów pochodza z serwisu jdtech.pl – dziękujemy!

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
6 Comments  comments 

6 Responses

 1. […] – Lista kompatybilnych modemów […]

 2. […] Przed złożeniem zamówienia i uiszczeniem kaucji, warto sprawdzić czy posiadamy modem kompatybilny z usługa bezpłatnego internetu Aero2. Można to sprawdzić korzystając ze ściągi: http://www.darmowy.org/aero2/modemy-kompatybilne-aero2/ […]

 3. Vodafone K3760 – Potwierdzam działa genialnie a funkcja w programie Globe Trotter ” Automatyczne Połączenie ” powoduje , że automatyczne co 60 min nierozłączanie się Aero2 jest nieodczuwalne nawet przy słuchaniu radia internetowego … tylko na trochę mignie GG i ew. przerwie ściąganie pliku jak ściągasz przez przeglądarkę a nie używając np. FlashGet .

 4. […] również można bezproblemowo korzystać. Listę takich modemów znajdziecie także u nas: modemy kompatybilne z Aero2 Oprócz modemów, także wiele smartfonów umożliwia korzystanie z darmowego internetu […]

 5. tomasz

  Witam, na allegro.pl sprzedają modemy z niekompatybilnej listy informując że działają nawet z nowymi kartami aero2. O co chodzi ??

  Mam nokie c6, modemy hauwei 353 HSPA+, i e220 na żadnym nie mogę się zalogować do sieci. Czy moja karta moze być zablokowana ??

 6. szukający

  Do Aero2 polecany jest jako idealny – Huawei E3131, tutaj nie został wspomniany. Więc jak to jest? Czy jest on kompatybilny fabrycznie, czy dopiero po specjalnych ustawieniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 
Reklama

© Darmowy.org - sposoby na darmowy internet
credit